زبان سایت:  فارسی   / Languge: English

  امروز: 1395/12/2   -    2017/02/20  

شرکت سرمایه گذاری نفت قشم          شرکت سوخت رسانی و خدمات فرودگاهی اوج          شرکت بازرگانی نیک نفت          شرکت خدمات حفاری صنایع نفت          شرکت کنترل گاز اکباتان          شرکت ره گستر نفت          شرکت شیمیایی نفت گستر          شرکت بازرگانی پتروکام          شرکت جوی گستر نفت

شرکت ره گستر نفت

یکی دیگر از زیر مجموعه‌های «شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت» که به ضرورت به کارگیری شیوه‌ها و فن‌آوری نوین در مهندسی و اجرای بهسازی راهها تاسیس شد، «شرکت ره‌گسترنفت» است که در ۱۳۷۸/۰۷/۱۸ در تهران و به شمارهٔ ۱۵۵۵۴۴ به ثبت رسید و با داشتن رتبهٔ یک راه و ترابری به فعالیت مشغول است.


این شرکت به منظور انجام عملیات تخصصی تثبیت اراضی سست و باتلاقی، به‌سازی روسازی آسفالت جاده‌های درون و برون شهری، باند فرودگاه و اتوبان‌ها و محورهای ارتباطی جاده‌ای با استفاده از تکنولوژی بازیافت سرد و گرم آسفالت و سایر عملیات مهندسی مرتبط تآسیس گردید .

شرکت ره‌گستر نفت توانایی و تجربهٔ اجرای کلیهٔ امور مربوط به راه‌سازی و ابنیه و خیابان‌ها و بزرگ راههای بین شهری را داراست. علاوه برآن انجام امور ساختمانها و محوطه سازی ، شهرک سازی، تآسیسات شهری بزرگ، تجهیزات پالایشگاه‌ها و خطوط لوله و هم چنین خدمات بازرگانی در زمینهٔ ماشین‌آلات راه‌سازی، پالایشگاهی از دیگر توانمندی‌های این شرکت است.

آدرس سايت:

www.rahgostarnaft.comسخن روز

به گوینده نگاه نکن به آنچه گفته میشود توجه کن

 تماس با ما